XML Çalışmamız

 

E-ticaret satışlarınızda sermayesiz sizlere yardımcı olmamız ister misiniz?

E-ticaret üzerinden satışını yaptığınız ürünler için depolama maliyeti oluşturmadan hizmet vermeyi sağlamaktadır.

 

Kimler Bayimiz Olabilir?

Kurumsal Şirketler, E-Ticaret Firmaları

 

Stok olmadan satışa nasıl başlıyoruz ?

XML bağlantımızı alıp kendi sitenize ya da satış platformları olan, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com, gittigidiyor.com, pttavm.com, ciceksepeti.com, amazon.com.tr gibi sitelere entegre ediyorsunuz. Sitemizde mevcut sizler için satışa uygun olan ürün gruplarını satış yerlerinize entegre ediyorsunuz. Sitemiz pilburada.com üzerinden oluşturduğunuz bayilik sayesinde, bizler de sattığınız ürünlerin kargolarını özenle hazırlayıp, güvenli bir şekilde sizin isminizle müşterilerinize ulaştırıyoruz.

 

Stok tutmadan satış yapmanın avantajları nedir?

Depoya ihtiyacınız yok. Depo ihtiyacı olmadığı için depo ve stok yönetimi gibi işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz. İş yükünüz ve oluşacak maliyetleri minimalize ediyorsunuz. Depo yönetimi olmadığından dolayı, personel giderleri gibi bir durum da söz konusu olmuyor. Depo, stok yönetimi, ürün paketlenip kargolanma işlemlerini pilburada.com yaptığı için, satışlarınızı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden yönetebilirsiniz, evden, işten, tatilden, seyahatten yönetme fırsatınız oluyor. Stoksuz satış ( dropshipping) yapacağınız için, sermayeye ihtiyacınız yoktur. Sadece satışa sunduğunuz ürünlerin maliyetini pilburada.com’a ödersiniz.

 

Bayilik için yapmanız gerekenler;

1-    Yıllık olarak sadece 3500 TL hizmet bedeli ödemesi,

2-    Platform gönderileriniz için Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo seçenekleri seçilebilir.

3-    Sitemizin panelinde sizin için özel açtığımız bayilik alanından saat 11:00 e kadar siparişinizi iletin aynı gün içerisinde kargonuzu çıkaralım.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR