Sizlerde büyüyen ekibimizin bir parçası olmak istemez misiniz ?

 

 

Pilburada.com'da Kariyer
 

Misyonumuz;

Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini arttırarak en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak.


Vizyonumuz;

Kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti ilkesi ile e-ticarette sektöründe dünya devi olabilmek.


Kalite Politikamız;

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanan, sürekli gelişim ile organizasyon yapısını dinamik tutan yüksek kaliteli hizmet anlayışını sunmak.


Değerlerimiz;

Dürüstlük , Müşteri Memnuniyeti , Girişimcilik

 

İK politikamız;


Tüm insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasında objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım içerisinde olmaya özen gösteririz. Çalışanlarımızın; Kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, Kendilerini değerli hissetmeleri, Yaratıcılıklarını geliştirmeleri, amacıyla gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır.

 

İşe Alım Süreci;

 

İnsan kaynakları olarak en önemli hedefimiz doğru pozisyona doğru çalışanı yerleştirmektir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz, şirketimizin değerleri ve etik kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır. Açık pozisyonlarımız Kariyer.net üzerinden ilan edilir. Şirketimizde çalışmak isteyen adaylar; Kariyer.net üzerinden ilgilendikleri pozisyonlar ile ilgili başvuruda bulunabilir. Adaylar; geçmiş deneyimleri ve iş yetkinlikleri çerçevesinde insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Uygun bulunan adaylar; mülakata çağrılır ve yetkinlik bazlı mülakat sonrasında referansların kontrol edilmesinin ardından iş teklif sürecine geçilir.

 

*6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği CV'leriniz güvenli koşullarda saklanır ve imhası yapılır. KVKK detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR