Alkalin Piller

Alkalin Pil, günümüzde en yaygın olarak kullanılan ve bilinen Pil çeşitidir. En bilinen özellikleri ise uzun ömürlü oluşlarıdır. Alkalin Pil boyutları AAAAACD ve 9V şeklindedir. Pek çok kullanım alanı vardır. Bu alanlardan bazıları, KumandaÖlçüm CihazlarıFotoğraf MakinalarıMüzik ÇalarEl FeneriRadyoDuvar SaatleriTansiyon AletleriIsı ÖlçerYüksek Güç Gerektiren cihazlar'dır.

 

Alkalin Piller Şarj Edilir Mi?

Alkalin Piller tekrardan şarj edilmemektedir fakat şarj edilebilen modelleri de üretilmektedir ancak bu kimyaya sahip pilleri ne kadar şarj etseniz de yeterince verim alamazsınız. Bu işlemi gerçekleştirmekte tehlikelidir akıntı ve sızdırma ihtimali vardır. Bu akıntı ve sızdırma işleminin elinize yada vücudunuzun herhangi bir bölgesine gelmesi durumunda zarar vereceğinden hızlı bir şekilde bol su bölge temizlenmelidir.

 

Alkalin Pil Fiyatları Ne Kadar?

Alkalin Pil Fiyatları standart olarak tabir edilen pillerden daha yüksektir ancak sağladığı performans olarak düşünüldüğünde sizin için daha ucuz maliyet fırsatı sağlamaktadır. Alkalin Pilde kendini kanıtlayan belli başlı markalar ise, Duracell, Varta, Fujitsu, Energizer ve GP'dir. Alkalin Pillerin raf ömrü vardır bu sebeple yüksek performans alarak kullanabileceğiniz bir pildir. Pili satın aldınız ancak uzun bir süre ihtiyacınız olmadı ve bu pili muhafaza etmek istiyorsunuz. Bunun için ise pillerinizi paketi açılmamış bir şekilde buzdolabında saklamanız gerekmektedir.

 

 

 

1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR