İADE VE İPTAL

 

 

Ürün iade prosedürü nasıldır?

Ürünlerimizi dışarıda kullanmadan, fatura, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden; sebep bildirmeksizin 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade için faturanızın üzerinde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İade kodunuzu sayfanın sağ üst kısmındaki sipariş takibi kısmından üyelik bilgilerinizle giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır ve 2-3 iş günü içerisinde ilgili departman tarafından kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Ardından iade işleminiz finans ekibimiz tarafından onaylanır ve 7 iş günü içerisinde geri ödeme işlemi gerçekleştirilir.

Kredi kartı ile tek çekimde yapılan ödemelerin geri iadesi, alıcının kredi kartı hesabına aktarılır. Ödenen tutar, alıcı tarafından hesabında, ilk hesap ekstresinde görülür. Kredi kartı ile taksitli ödemelere ait geri iadeler ise taksit sayısı kadar hesap ekstresinde görülür.

 

Ürün Değişim Prosedürü Nasıldır?

Ürünlerimizde değişim işlemi yapamamaktayız. Herhangi bir sebepten dolayı değiştirmek isterseniz, ücretsiz iade edebilir ve yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

İade taleplerinizle alakalı isteklerinizi bize [email protected] mail adresi üzerinden iletebilir veya 0216 629 90 40 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Unvanımız:  Pilburada Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adresimiz: Tepeören Mah. İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 4. Cadde No: 8 Tuzla /İstanbul

Tel: 0216 629 90 40

 

Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Pilburada.com üzerinden ve mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünleri orijinal ambalajında poşetlenmiş bir şekilde, dışarıda kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilir özelliğini yitirmemiş, sarf malzeme olduğu için kesinlikle kullanımı yapılmamış olması koşuluyla; teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürününüz ile alakalı bir hasar veya sorun yaşamanız durumunda sizin için yapabileceğimizin en iyisini yapıp süre sınırı olmaksızın hızlı bir şekilde iade ya da tamir talebinizi yerine getiriyoruz. Zamana ve kullanıma bağlı olarak deformeler olması durumunda ücreti karşılığında onarımının yapılmasında yardımcı olabilmekteyiz.

Alıcı kaynaklı hasar görmüş, kullanılabilir özelliğini yitirmiş ürünlerin iadesi yapılamamaktadır. İade için size verilen sürenin de aşılmamasına özen gösterilmesi, yasal açıdan önem taşımaktadır.

 

Siparişimi Kaç Gün İçerisinde İade Edebilirim?

Pilburada.com üzerinden satışı gerçekleştirilen tüm ürünler yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmediği sürece sebep aranmadan iade alınma garantisi altındadır. Ürünlerimizi dışarıda kullanmadan, fatura, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden; sebep bildirmeksizin 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Ürün iadesinde kargo ücreti öder miyim?

Pilburada.com üzerinden ve mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin iadelerinde kargo ücreti tarafımıza aittir.

 

İadeyi Hangi Adrese Yapmalıyım?

Ürünlerinizi faturaları ile birlikte; iade talebinizi belirten bir notla beraber Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

İademi Yaptıktan Sonra Süreci Nasıl Takip Edeceğim?

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır ve 2-3 iş günü içerisinde ilgili departman tarafından kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Ardından iade işleminiz finans ekibimiz tarafından onaylanır ve 7 iş günü içerisinde geri ödeme işlemi gerçekleştirilir.

İade işlemi ile alakalı istek ve sorularınızı bize [email protected] mail adresi üzerinden iletebilir veya 0216 629 90 40 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

İade Ücreti Tarafıma Hangi Yolla Ne Zaman Yapılır?

Kredi kartı ile tek çekimde yapılan ödemelerin iadesi, alıcının kredi kartı hesabına banka tarafından aktarılır. Ödenen tutar, alıcı tarafından hesabında, ilk hesap ekstresinde görülür. Kredi kartı ile taksitli ödemelere ait geri iadeler ise taksit sayısı kadar hesap ekstresinde görülür.

 

Kredi Kartıma İadem Taksitle Yapılıyor. Ne yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür Pilburada tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR