Kargo & Teslimat

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Pilburada.com üzerinden 13:00'a kadar olan siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Laptop bataryaları sipariş sonrasında test işleminden geçirildiği için kargoya verilme süresi en geç 3 iş günüdür.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Sipariş aşamasında seçmiş olduğunuz kargo firması ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo ücreti ödeme aşamasında siparişinize eklenecektir. Kargo ücretsiz olduğunda kargo bedeli 0 TL olarak siparişinizde görünecektir. Teslimat sırasında kargo görevlisi ücret talep ederse bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. (Kapıda ödeme yöntemi ile verilmiş siparişler haricinde.)

Kargo ücreti ne kadar?

Pilburada.com’da kargo ücreti seçtiğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Sepet aşamasında kargo firmalarına ait kargo ücretlerini görebilirsiniz. 

 

Kapıda ödeme siparişimi nasıl teslim alacağım?

Kapıda ödemeli olarak verdiğiniz siparişinizi teslimat sırasında, Yurtiçi Kargo görevlisine siparişinizin tutarını nakit olarak ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra ve siparişinizi teslim alabilirsiniz. Bu hizmetler için kargo firmaları tarafından ekstra ücret talep edilmektedir. Fiyatları ürün satın alma işlemi sırasında ödeme sayfasında bulabilirsiniz.

 

Teslimat adresi değişikliğini nasıl yaparım?

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimat adresini müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek değiştirebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargo firmasına teslim edilmişse kargo şubeye ulaştıktan sonra talimat verilerek değişiklik isteyebiliriz, bu aşamada süreç uzayabilir. Adres değişikliği isterken bu durumu göze almanız gerekmektedir.

 

Tatil günlerinde nasıl gönderim yapılıyor?

Resmi tatilerde vermiş olduğunuz siparişler en yakın iş gününde ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

 

Yurtdışından sipariş verebilir miyiz?

Pilburada.com üzerinden yapılan alışverişlerde yurtdışına ve Kıbrıs’a teslimat şuan yapılmamaktadır.