ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme siparişi vermek için Yurtiçi kargoyu seçmeniz ve ödeme alanında Kapıda Ödeme yöntemini seçerek siparişiniz onaylamanız yeterli. Teslimat sırasında, Yurtiçi Kargo aracılığıyla kapıda ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve siparişinizi teslim alabilirsiniz. Bu hizmetler için kargo firmaları tarafından ekstra ücret talep edilmektedir. Fiyatları ürün satın alma işlemi sırasında ödeme sayfasında bulabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Ödeme

Pilburada.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden tüm bankaların kredi kartlarını ve banka kartlarını kullanarak tek çekim ve/veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Pilburada.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

 

Havale ile ödeme

 

Havale/EFT ile Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve "Siparişi Onayla" tuşuna basın. Havale/EFT işlemlerinde alıcı olarak "Pilburada Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi" görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak 8 haneli sipariş numaranızı Havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeniz durumunda yaşanacak karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra dekontu info@pilburada.com mail adresimize gönderebilirsiniz.

 


 

BankalarHesap AdıŞubesiŞube KoduHesap NumarasıIBAN No
Yapı KrediPilburada Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited ŞirketiKaraköy00556000966TR51 0006 7010 0000 0056 0009 66
Kuveyt TürkPilburada Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited ŞirketiKaraköy 
TR40 0020 5000 0954 0088 6000 01