Özel Dizayn Batarya Hizmeti

 

Pil gruplama ve pil puntolama sektörünün dünyadaki en iyi örneklerini yerinde görüp, son teknolojik gelişmelerden ve teknik cihazlardan yararlanarak, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tüm kimyevi çeşitlerde (Ni-Cd, Ni-MH, Lithium, Lithium-ion, LiFePO4 vb.) ve elektronik cihazlar için ihtiyaç duyulan voltaj/amper uyumlulukları göz önünde bulundurularak hızlı, maliyet düşürücü ve kalite kontrole tabi çözümler sunuyoruz. Medikal cihazlardan elektrikli otomobillere, acil aydınlatma bataryalarından diğer başka bir çok endüstriyel uygulamalara kadar uzanan farklı sektörler için, en uygun ve en mükemmel pil ve batarya grubu ihtiyacınızı üretim tesisimizdeki profesyonel ekibimizle ve mühendislerimizle birlikte karşılıyoruz.

 

Türkiye'de batarya gruplama ürettigimiz batarya gruplarıyla, performans, ölçü, çalışma süresi ve maliyet alanlarında müşterilerimize en yenilikçi ve en rekabetçi çözümleri sunuyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirebilmek adına, final ürün kalite kontrol, test, paketleme, sevkiyat gibi aşamalarda da ilerleme kaydedebilmek adına çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

 

Sizler de batarya üretimi, test hizmetleri, puntolama hizmeti, proje fikirleriniz konusunda destek almak istiyorsanız bizlere ulaşarak çözüm önerilerimizi dinleyebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR