Power-Xtra PX800AAHT - 1.2V 800 Mah - AA - Ni-Cd Şarjlı Pil - 2li Blister
Power-Xtra PX800AAHT - 1.2V 800 Mah - AA - Ni-Cd Şarjlı Pil - 2li Blister

Power-Xtra PX800AAHT - 1.2V 800 Mah - AA - Ni-Cd Şarjlı Pil - 2li Blister (900.600.503.340)

Marka : Power-Xtra
Fiyat : ₺34,99(KDV Dahil)
₺11,66 'den başlayan taksitlerle

Ürün özellikleri : 

Çoklu kullanımlar - Güneş enerjisiyle çalışan bahçe lambaları, peyzaj lambaları, çim lambaları vb. için yaygın olarak kullanılır. Intermatic, Malibu ve diğerleri dahil olmak üzere popüler güneş bahçe lambaları markalarıyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca standart şarj edilebilir ev tipi AA pil işlevi görür; TV uzaktan kumandalarınıza, kablosuz fare ve klavyelerinize, oyun kumandalarınıza, RC uzaktan kumandalarınıza ve diğerlerine güç sağlayan tüm tek kullanımlık alkali pillerin yerini alır.

Fiyat / Performansa göre  çalışma süresi - Şarj edilebilir yüksek kapasiteli AA pil olarak, Fiyat performans açısından her kesime hitap edilebilmesi için 800 mAh olarak ilgili ürünün üretimine karar verilmiştir. Tek şarjda en iyi şekilde kullanırken,  cihazlarınızı daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlayan Power--Xtra AA Ni-Cd pilimizle çalıştırın.

Değiştirin ve yeniden kullanın - Power-Xtra 1.2V AA Ni-Cd Şarj Edilebilir Piller için boyutlar aşağıdaki gibidir: 14,2 mm (Çap) x 50 mm (Uzunluk). Birçok standart alkalin AA 1.5V pil için mükemmel bir yedek.

Solar/standart şarj - Bu şarj edilebilir Ni-Cd AA piller, güneş pili ışıkları veya standart şarj üniteleri ile şarj edilebilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR