Duracell D Size Büyük Boy Alkalin Pil 2'li
Duracell D Size Büyük Boy Alkalin Pil 2'li

Duracell D Size Büyük Boy Alkalin Pil 2'li (035.503.011)

Marka : Duracell
Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)
₺65,00 'den başlayan taksitlerle

Duracell D Size Büyük Boy Alkalin Pil 2'li 

Alkalin Pil

Uzun ömürlü 1,5 Volt ve yüksek akım gerektiren cihazlarda tercih edilen saklama ve raf ömrü uzun olan pillerdir. Acil ihtiyaç durumlarında ulaşılabilecek olması ve maliyeti açısından ihtiyaca en uygun pil grubundadır.

Eski tarzda olan çinko pillere göre daha yüksek performans ve daha uzun süre kullanım süresi sağlamaktadır. Halk arasında genellikle tabiri "akmayan piller"dir. Alkalin piller şarj edilemez. Eğer cihazınızda alkalin pil kullanıyorsanız, cihazınıza ihtiyacınız kalmadığı durumlarda, pili cihazınızdan çıkarmanız daha etkili olacaktır. Bu sayede daha uzun süreli bir alkalin pil kullanım süresine sahip olacaksınız. Alkalin pillerin bir çok farklı boyutları vardır, AA olarak adlandırılan piller sıradan günlük hayatta en çok kullanılan kalem pillerdir LR06 olarak da adlandırılmaktadır. Diğer alkalin pil çeşitleri ise AAA İnce kalem piller LR03 olarak da adlandırılır, AAAA incenin incesi kalem pil, C boy orta boy piller LR14 olarak adlandırılır , D boy büyük boy piller ve 9 volt pillerdir. 

 

 

Markası

Duracell

Kimyası

Alkalin

Voltajı

1.5 V

Ağırlık

139 gr

Boyutu

61.5 x 34.2 mm

Pil Sayısı

2 Adet

Diğer kodları

LR20, R20, D, MN1300, AM1, E95, 4020, KD, AM1, 813

Barkod Numarası 

5000394076716 

Çalışm Sıcaklığı 

-20° C to 35° C 

Menşei

Germany

Özellikleri

Sıradan çinko karbon pillere oranla 10 kata kadar daha uzun kullanım ömrü, Duracell'in Duralock Güç Koruma Teknolojisi'yle, uzun ömürlü pilinizin ne zaman isterseniz kullanıma hazır olacağı konusunda içiniz rahat. Duralock, pilinizin kullanılmadığı durumda 10 yıl tam güç kalabilmesi için yapılmış özel bir güç koruma sistemidir.

Uygulama Alanları

Kumanda, Ölçüm Cihazları, Fotoğraf Makinaları Müzik Çalar, Oyuncak, Büro Makinaları, Kapı Kolları, Alarma Sistemleri, Araç Kumandaları, El Feneri, Radyo, Klavye Mouse Setleri, Duvar Saatleri, Tansiyon Aletleri, Isı Ölçer, Yüksek Güç Gerektiren Cihazlar, Kişisel Bakım Setleri, Hesap Makinaları, Akıllı Kumanda, Kafa Fenerleri, Çelik Elektronik Kasalar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR