Safe-Xtra Pil ve Bataryalar için Yangın Söndürücü - 20lt

Safe-Xtra Pil ve Bataryalar için Yangın Söndürücü - 20lt (900.376.999.001)

Marka : Safe-Xtra
Fiyat : ₺272,92(KDV Dahil)
₺90,97 'den başlayan taksitlerle
Safe-Xtra 20lt Pil ve Bataryalar için Yangın Söndürücü Açıklaması
 

Camdan Gelen Yangın Söndürme Gücü

Safe-Xtra pil yangınları ile mücadele etmek ve yangın oluşumuna karşı önleyici bir tedbir olarak tasarlanmış, çevreyle dost, mineral bazlı bir yangın söndürme malzemesidir.

Deneme
 

Safe-Xtra'nın Yangın Söndürme İşlevi ve Tesir Gücü

Yanmanın gerçekleşmesi için temel gereksinimler yakıt, oksijen ve sıcaklıktır. Bu üç faktör de doğru oranlarda mevcut olmalıdır. Bir katalizör yanmayı hızlandırabilir veya bir engelleyici ters bir etki yaparak yangını geciktirebilir. Tüm yangınla mücadele yöntemleri yangın için gerekli olan bu faktörlerin bir yada daha fazlasını ortadan kaldırmaya dayanır.

Problemli Yangın Alevlerini Emniyetle Söndürür

Metal yangını, lityum pil yangınları ve yanıcı sıvılar gibi tüm yangınlar...
Safe-Xtra® genişletilmiş cam granüllerden üretilen yeni ve çevre ile dost bir yangın söndürme malzemesidir. Hem yangın söndürmek hem de yangına karşı önleyici bir tedbir olarak kullanılabilir. Geri dönüştürülmüş cam malzemelerin içten gözenekli köpük haline getirilmesi ile elde edilen küçük ve hafif taneciklerden oluşur, bu sayede tanecikler kapalı bir hücre yapısına sahiptir. Granül tanecikler %100 mineral bazlı olduğundan yanmaz ve tutuşmaz.

Deneme
 

Kullanım Alanları

Yangından koruma konsepti oluşturulurken tam olarak ihtiyaçlar ve yerel koşullar gözetilmelidir. Üretim, nakliyat, depolama, operasyon esnasında veya atıkları elden çıkarırken, geri dönüştürürken karşılaşılan tüm tehlikeler hesaba katılmalıdır. Çok işlevli bir yangın söndürme malzemesi olarak Safe-Xtra® birçok uygulama alanında çözümler sunar ve söndürme konusundaki tesir gücü ile mal ve çevre güvenliğini temin eder. Yangından korunma veya söndürme malzemesi olarak A, B, D ve F sınıfı yangın alevleri için uygundur. Ayrıca yeniden kullanılabilir olma niteliğine sahiptir ve de alevleri tahribata yol açmadan söndürür.

Deneme