LG 18650HB2 1500mAh 20C  Lithium Pil
LG 18650HB2 1500mAh 20C  Lithium Pil
LG 18650HB2 1500mAh 20C  Lithium Pil

LG 18650HB2 1500mAh 20C Lithium Pil (900.817.503.001)

Marka : LG
Fiyat : ₺97,63(KDV Dahil)
₺32,54 'den başlayan taksitlerle

LG 18650HB2 3.7V 1500mAh 20C  Lithium Pil (30A) 

Lityum İyon Pil Nedir?

  

 

Yeni teknolojik cihazlarda oldukça sık tercih edilirler ve en büyük özellikleri olarak küçük boyutlara sahip olmaları, yüksek akımlı olmaları, hafif olmaları ve yüksek voltajlı olmalarıdır. Lityum iyon piller şarj edildikten sonra Ni-Cd piller gibi kısa zaman içerisinde kapasite kaybı yaşanmamaktadır.

 

Genel itibariyle tek başına kullanılmamaktadır. Birden çok pil ile batarya haline getirilerek kullanılan LG 18650HB2 1500 Mah pil çeşitli Ölçüm Cihazlarında ve Notebook Bataryalarında kullanılır. Lityum İyon pil teknolojisi yaygın olarak kullanılmaya başlasa da yanlış kullanımlarda çok tehlikeli bir kimyaya sahiptir. İçerisinde yüksek kapasite barındırdığından dikkatli bir şekilde şarj edilmelidir. Direk olarak güneş ışınlarına maruz kalması durumlarında patlama riski taşımaktadır. Bir diğer hassas nokta da, pillerin içlerini açmaya çalışmamalısınız ve çocuklarınızı bu pilden olabildiğince uzak tutmanızı tavsiye ederiz. 

  

 

 

MarkasıLG
KimyasıLityum İyon
Voltajı3.7 V
Kapasite1500 mAh
Boyutu18MM X 65 MM
Ağırlık48 gr
Pil Sayısı1 Adet
MenşeiKore
UygulamalarUAV Destek Ünitesi, Füzeler, Gaz maskeleri, Rehberlik Sistemleri, Gece görüş gözlükleri, Dalış Bilgisayarları, Set Üstü Kutular, Spor Elektroniği, Otomatik Sayaç okuma, Elektrik Gaz Su Isı Kalorimetreler, Isı Ölçerler, OS Cihazları, İletişim Modüller, Hayvan Takip Cihazları, Korozyon, Veri Kaydediciler, Elektronik Gişeler, Tümleşik Üniteler, Personel, Boru Hatları, Demiryolları, Kamyon, Konteyner Römork Takip Cihazları. Elektronik Kasalar, Alarma Sistemleri, Şifreleme Sistemleri, Sensörler/Dedektörler, Kablosuz Alarm Sistemleri, Şamandıralar, Can yeleği ışıkları, Petrol Sondaj, Sismik Sensörler, Defibratörler, Dağıtıcılar, İmplante Çözümler, İn füzyon pompalar, Cerrahi Aletler, Elektronik tartılar, Kumar Makinaları, Taksimetreler, Otomat Makinalar, Para Makinaları, Satış noktası terminalleri, Telefon Santral Panoları, Proses Otomasyonu. Kontrolörler, Arıza Dedektörler, Endüstriyel PC’ler, Akıllı kontrol Sistemleri, Hava yastıkları, Otomatik Çarpışma Cihazları, Kemer gerdiricileri, Fren Kontrolörleri, Haberleşme Sistemleri, Dijital Takograf, Kapılar/Sürgüler, Motor kontrolleri, Araç içi PC’ler, Çalıntı Araç Kurtarma Sistemleri, Akıllı Seyir Sistemleri, Lastik Basıncı İzleme Sistemleri,Outdoor Saat,Fener,Ölçüm Cihaz,Yazarkasa.Pos. Aydınlatma Pilleri, Acil Çıkış Yönlendirme Levhaları, Şarjlı Süpürge, Elektrikli Ev Aletleri, Şarjlı Matkap, Diş Fırçası, Oyuncak, Hobby Araçları Hesap Makinesi, Ölçüm Cihazları, Dijital Fotoğraf Makinaları, Fotoğraf makinası Flaşları, Hobby Araçlar, Tıraş Makinası, Havalı Tüfek, Alarm Panelleri, Telefon Santralleri, Telsiz Telefonlar, Müzik Çalar, Klavye Mouse, Kişisel Bakım Kitleri, El Feneri, El Telsizi, Bebe Phone, Harita Ölçüm Cihazları, Masa Üstü Telefon, Ps Kolları, Akıllı Kumanda, Harici Batarya Gruplamaları, Medikal Batarya Grupları,Asansötler,Akıllı Santraller, POS Cihazları, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri,Navigasyon,Mp3,Gps Pili,Mp4 Pili,İpod
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR