GP 2 x AAA Size Ultra Alkalin İnce Kalem Pil
GP 2 x AAA Size Ultra Alkalin İnce Kalem Pil

GP 2 x AAA Size Ultra Alkalin İnce Kalem Pil (051.503.044)

Marka : GP
Fiyat : ₺20,48(KDV Dahil)
₺6,83 'den başlayan taksitlerle

GP 2 x AAA Size Ultra Alkalin İnce Kalem Pil 

 

Alkalin Piller

 

•Alkalin Pil, günümüzde en yaygın olarak kullanılan ve bilinen Pil çeşitidir. En bilinen özellikleri ise uzun ömürlü oluşlarıdır. Alkalin Pil boyutları AA, AAA, C, D ve 9V şeklindedir. Pek çok kullanım alanı vardır. Bu alanlardan bazıları, Kumanda, Ölçüm Cihazları, Fotoğraf Makinaları, Müzik Çalar, El Feneri, Radyo, Duvar Saatleri, Tansiyon Aletleri, Isı Ölçer, Yüksek Güç Gerektiren cihazlar'dır.

 

 

Alkalin Piller Şarj Edilir Mi?

 

 

•Alkalin Piller tekrardan şarj edilmemektedir fakat şarj edilebilen modelleri de üretilmektedir ancak bu kimyaya sahip pilleri ne kadar şarj etseniz de yeterince verim alamazsınız. Bu işlemi gerçekleştirmekte tehlikelidir akıntı ve sızdırma ihtimali vardır. Bu akıntı ve sızdırma işleminin elinize yada vücudunuzun herhangi bir bölgesine gelmesi durumunda zarar vereceğinden hızlı bir şekilde bol su bölge temizlenmelidir.

 

 

Alkalin Pil Fiyatları

 

 

•Alkalin Pil Fiyatları standart olarak tabir edilen pillerden daha yüksektir ancak sağladığı performans olarak düşünüldüğünde sizin için daha ucuz maliyet fırsatı sağlamaktadır. Alkalin Pilde kendini kanıtlayan belli başlı markalar ise, Duracell, Varta, Fujitsu, Energizer ve GP'dir. Alkalin Pillerin raf ömrü vardır bu sebeple yüksek performans alarak kullanabileceğiniz bir pildir. Pili satın aldınız ancak uzun bir süre ihtiyacınız olmadı ve bu pili muhafaza etmek istiyorsunuz. Bunun için ise pillerinizi paketi açılmamış bir şekilde buzdolabında saklamanız gerekmektedir. 

 

 

 

 

MarkasıGP
KimyasıAlkalin
Voltajı1.5 V
Kapasitesi20 Amper
Ağırlık11.4 gr
Boyutu10.5 mm x 44.5 mm
Pil Sayısı2 Adet
Diğer kodlarıAAA, LR03, 24AU-U2, ANSI-24A, IEC-LR03, AAA, LR03, E92, AM4, MX2400, 4003, İnce kalem pil
Barkod Numarası 4891199027642 
MenşeiChina
ÖzellikleriUzun ömürlü pil.
Uygulama AlanlarıKumanda, Ölçüm Cihazları, Fotoğraf Makinaları Müzik Çalar, Oyuncak, Büro Makinaları, Kapı Kolları, Alarma Sistemleri, Araç Kumandaları, El Feneri, Radyo, Klavye Mouse Setleri, Duvar Saatleri, Tansiyon Aletleri, Isı Ölçer, Yüksek Güç Gerektiren Cihazlar, Kişisel Bakım Setleri, Hesap Makinaları, Akıllı Kumanda, Kafa Fenerleri, Çelik Elektronik Kasalar