Fujitsu Universal Power LR03 Alkaline AAA İnce Kalem Pil 4Lü Shrink (900.183.503.044)

Marka : Fujitsu
Fiyat : ₺6,60(KDV Dahil)
* ₺2,20 'den başlayan taksitlerle

Fujitsu Universal Power LR03 Alkaline AAA İnce Kalem Pil

Alkalin Pil   

 

Uzun ömürlü 1,5 Volt ve yüksek akım gerektiren cihazlarda tercih edilen saklama ve raf ömrü uzun olan pillerdir. Acil ihtiyaç durumlarında ulaşılabilecek olması ve maliyeti açısından ihtiyaca en uygun pil grubundadır.

 

Eski tarzda olan çinko pillere göre daha yüksek performans ve daha uzun süre kullanım süresi sağlamaktadır. Halk arasında genellikle tabiri "akmayan piller"dir. Alkalin piller şarj edilemez. Eğer cihazınızda alkalin pil kullanıyorsanız, cihazınıza ihtiyacınız kalmadığı durumlarda, pili cihazınızdan çıkarmanız daha etkili olacaktır. Bu sayede daha uzun süreli bir alkalin pil kullanım süresine sahip olacaksınız. Alkalin pillerin bir çok farklı boyutları vardır, AA olarak adlandırılan piller sıradan günlük hayatta en çok kullanılan kalem pillerdir LR06 olarak da adlandırılmaktadır. Diğer alkalin pil çeşitleri ise AAA İnce kalem piller LR03 olarak da adlandırılır, AAAA incenin incesi kalem pil, C boy orta boy piller LR14 olarak adlandırılır , D boy büyük boy piller ve 9 volt pillerdir. 

 

 
 
 
 

 

 

MarkasıFujitsu
KimyasıAlkalin LR03 Uzun Ömürlü
Voltajı1.5 V
Kapasitesi1140 miliamper
Pil Sayısı4 Adet
Ağırlık11 gram
Çap10,3 mm
Uzunluk44,2 mm
Barkod Numarası 4976680899400 
MenşeiJaponya
ÖzellikleriYüksek Kalite uzun ömür İnce Kalem Pil
Uygulama AlanlarıKumanda, Ölçüm Cihazları, Fotoğraf Makinaları Müzik Çalar, Oyuncak, Büro Makinaları, Kapı Kolları, Alarma Sistemleri, Araç Kumandaları, El Feneri, Radyo, Klavye Mouse Setleri, Duvar Saatleri, Tansiyon Aletleri, Isı Ölçer, Yüksek Güç Gerektiren Cihazlar, Kişisel Bakım Setleri, Hesap Makinaları, Akıllı Kumanda, Kafa Fenerleri, Çelik Elektronik Kasalar