Fujitsu 1.2V R2U 2450 mAh AA Size Şarjli Kalem Pil 2'li Blister
Fujitsu 1.2V R2U 2450 mAh AA Size Şarjli Kalem Pil 2'li Blister

Fujitsu 1.2V R2U 2450 mAh AA Size Şarjli Kalem Pil 2'li Blister (900.183.503.022)

Marka : Fujitsu
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
₺20,00 'den başlayan taksitlerle

Şarj Edilebilir Piller 

  


Şarjlı Piller, kullanıma hazır şekilde gönderilmektedir. Fotoğraf Makinelerinde, Aydınlatma Cihazlarında, Elektrikli Ev Aletlerinde, Alarm Sistemleri gibi farklı bir çok alanda kullanıma olanak sağlar. Fiyatı, performans açısından düşünüldüğünde ve Alkalin Pillere göre daha uzun kullanım süresine sahip olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilen pil çeşitidir. Farklı boyutlarda olmaları sebebiyle ihtiyacınız olan cihazda kullanılan boyutlarda şarjlı pil bulmak mümkündür. Şarjlı Piller 1.2 Volt seviyesindedir, kapasitesi(mah değeri) ürüne ve markanın üretimine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kalem Pil (AA Pil), İnce Kalem Pil (AAA Pil), Orta Boy Pil ( C ), Büyük Boy Pil (D)  ve 9 Volt Pil modelleri mevcuttur. 

 

 

MarkasıFujitsu
ModelFDKB00005
KimyasıNi-Mh
Voltajı1.2V
Kapasite2450 mAh
Boyutu14.5 x 50.5 AA
Pil Sayısı2 Adet
MenşeiJapan
Diğer kodlarıAA, R6, MN1500, LR6, LR06, E91, 4206, KAA, AM3, 815, R06P, SUM4, 4106, HP7, 824, K6A, LR6A, LR6N, MIGNON,STILO
ÖzellikleriŞarj edilebilir
UygulamalarAydınlatma Pilleri, Acil Çıkış Yönlendirme Levhaları, Şarjlı Süpürge, Elektrikli Ev Aletleri, Şarjlı Matkap, Diş Fırçası, Oyuncak, Hobby Araçları Hesap Makinesi, Ölçüm Cihazları, Dijital Fotoğraf Makinaları, Fotoğraf makinası Flaşları, Hobby Araçlar, Tıraş Makinası, Havalı Tüfek, Alarm Panelleri, Telefon Santralleri, Telsiz Telefonlar, Müzik Çalar, Klavye Mouse, Kişisel Bakım Kitleri, El Feneri, El Telsizi, Bebe Phone, Harita Ölçüm Cihazları, Masa Üstü Telefon, Ps Kolları, Akıllı Kumanda, Harici Batarya Gruplamaları, Medikal Batarya Grupları,Asansötler,Akıllı Santraller, POS Cihazları, Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri

 

 

 

İPUÇLARI

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

•Cihazlarınızı uyku moduna almaktansa tamamen kapatmak pil ömrünü uzatmak için önemli olacaktır. • Pilleri çöp kutusuna atmak yerine Pil Atık Kutularına atmanız gerekmektedir.
• Piliniz için satın aldığınız Şarj Cihazı, Pil boyutlarına uygun olmalıdır.•Akan ve sızdıran pillere doğrudan elle temasta bulunmamalısınız. Eğer akıntı elinize bulaşırsa bol suyla elinizi sterilize etmeniz gerekmektedir.
•Cihazınızda 2 adet pil kullanıyorsanız. Performans alamadığınızda 2 adeti birden değiştirirseniz, başlangıç ve bitişi birlikte olur ve performansı daha etkili olur.
•Cihazlarınız belirli bir Pil çeşidiyle çalışmaktadır. Kullandığınız cihazdaki talimatlarda yer alan Pil Çeşidini kullanmanız dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardandır.